Новини
У Великогорожаннівському ЗЗСО І-ІІІ ст. 27.11.2023 р. стартувало відкриття акції «16 днів проти насильства». Проведена інформаційна п’ятихвилинка психологом школи Равською Г.В. щодо викорінення насильства в сім’ї та суспільстві.
Психологічна служба громади інтерактивно вдосконалює свою майстерність. 24 листопада практичний психолог Великогорожаннівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Равська Г.В. взяла участь в обласному інтерактивному занятті з елементами тренінгу "Психолого-педагогічні аспекти профілактики шкідливих узалежнень учнівської молоді" до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за сприянням Львівського обласного центру громадського здоров'я. Організатори семінару запрезентували корисну та фахову інформацію, інтерактивні вправи та методичні матеріали. Ігор Корнієнко конструктивно провів заняття, залучав усіх до комунікації, створив позитивний мікроклімат. Марія Васюник-Кулієва виступила модератором заходу. Щиро дякуємо за професійну зустріч!
Запалімо пам’яті свічу,
Всім святим молімось в Божім Храмі.
За душі закатованих катами,
Молитву нашу, Господи, почуй!
......
Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Учні Великогорожаннівського ЗЗСО І-ІІІ ст. взяли участь в акції "Незабудки пам'яті" .
У Великогорожаннівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулося заняття з елементами тренінгу "Булінг серед неповнолітніх" до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Провели працівники відділу соціальних служб ЦНСП психолог Кузів М.М. та провідний фахівець із соціальної роботи Михайлик О.С. та психолог школи Равська Г.В.
В день Гідності та Свободи учні школи вшанували пам'ять героїв,які під час Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей,прав і свободи,національних інтересів держави та європейського вибору.
Дякуємо кожному хто стояв і стоїть на захисті незалежності держави від зовнішньої агресії росії.
Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції
Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції
Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.
Тримайте в секреті три цифри на звороті картки (CVV/CVC код), коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів, пін-код до картки.
Підключіть смс-інформування стосовно операцій з платіжною карткою.
Установіть індивідуальні ліміти на операції з вашою платіжною карткою.
Використовуйте віртуальну картку для розрахунків в Інтернет.
Перераховуйте необхідну суму з основної картки на віртуальну перед здійсненням покупки. Віртуальну картку також можливо додати і до гаманців Apple Pay, Google Pay. Не переходьте за посиланнями від незнайомців! Шахраї розсилають шкідливі посилання в месенджери, смс, e-mail для зараження пристроїв вірусом, викрадення персональних даних, секретних карткових реквізитів, для переходу на фішингові або інші шахрайські ресурси.
Отримали посилання від друга – не поспішайте на нього клікати. Шахраї могли отримати доступ до акаунта друга. Спершу зателефонуйте другу та запитайте, чи справді посилання від нього.
Не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих сайтах
Перш ніж ввести в будь-яку форму дані своєї платіжної картки або паролі до онлайн
банкінгу, перевірте адресу необхідного ресурсу, адже будь-які відмінності можуть свідчити про те, що ви опинилися на фішинговому сайті.
Якщо необхідно перейти на сайт компанії, адресу якого ви отримали в посиланні, введіть у пошуковій системі назву необхідного сайту і лише тоді переходьте на вебресурс.
Звертайте увагу на протокол сайту http – це ненадійний протокол, це означає, що сайтом користуватися не можна https – потрібно продовжити перевірку сайту Також рекомендується додатково перевірити посилання сумнівних сайтів:
на сайті Кіберполіції в розділі “Стоп фрауд”. Також у цьому розділі можна перевірити на шахрайство номер телефону та банківську картку;
через сервіс Асоціації “ЄМА” CheckMyLink ВАЖЛИВО!
Схема шахрайства може бути абсолютно новою або добре прихованою. Тому, крім перевірки сайту на сайті Кіберполіції в розділі “Стоп фрауд” та сервісі Асоціації “ЄМА” CheckMyLink, проводьте також власну перевірку. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, негайно телефонуйте до банку за номером, зазначеним на звороті картки. Якщо ви стали жертвою шахраїв, напишіть заяву до Кіберполіції за цим посиланням або повідомте про ваш випадок за номером телефону – 0 800 505 170. Захистіть свої акаунти двічі
1. Створіть складний пароль до електронної пошти, соціальних мереж та інтернетбанкінгу. Складний пароль може містити:
8 і більше символів,
Великі та малі літери,
Цифри та спеціальні знаки/символи. Створюйте унікальний пароль для кожного інтернет-банкінгу, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Під час створення пароля не використовуйте: особисту персональну інформацію (дата народження, адреса, номер телефону тощо);
загальновідомі комбінації паролів (наприклад, Qwerty12, Password123456, Admin1234 тощо);
послідовне/зворотне написання символів або цифр.
2. Установіть багатофакторну автентифікацію.
Багатофакторна автентифікація – це, коли для входу до акаунта, крім логіна та пароля, потрібно ввести код підтвердження, що приходить на смартфон, електронну скриньку або у відповідний додаток. Налаштування багатофакторної автентифікації на прикладі інстаграму за посиланням.
Надійно зберігайте та не розголошуйте свій пін-код! Змінюйте пін-код до картки:
регулярно: 1 раз на 3 місяці,
ситуативно: якщо виникла підозра, що ще хтось його може знати.
16 листопада Міжнародний день толерантності.
У Великогорожаннівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів педагог-організатор Гевяк Г.Ю. провела заняття з відеопереглядом матеріалу "Що таке толерантність?" Засвоїли,що потрібно бути більш терпимими, добрішими до інших, поважати та сприймати переконання та погляди кожної особистості та вміти доводити свою правоту коректно .
Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло й тепло, які відчувають усі навколишні. Поруч з ними нам дуже приємно та спокійно. Саме до таких людей хочеться йти за порадою й підтримкою.
«Добре діяння ніколи не пропадає марно. Той хто сіє чемність, пожинає дружбу; той, хто насаджує доброту, збирає уражай любові…»
Василь Кисарійський
https://youtu.be/naRovKCl3B4
07.11. у Великогорожаннівському ЗЗСО І-ІІІ ст. практичним психологом було проведено заняття з відео-переглядом матеріалу по темі "Що таке булінг та кібербулінг?"
26 жовтня у Великогорожаннівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулась педрада по питаннях:
1.Про стан роботи педагогічного колективу щодо подолання освітніх втрат.
2. Про організацію атестації педагогічних працівників у 2023-2024 н.р.
3. Як зберегти психічне здоров'я педагогів.
4. Різне.
10 жовтня – Всесвітній день ментального здоров’я.
Проведено відео-урок «Ти як? Повертаємось до школи».
Дирекція школи щиро вдячна міському голові, депутатському корпусу, начальнику відділу освіти за придбання телевізора для дошкільного підрозділу.
Ми вклоняємось тим, хто літ тому назад
і тим, хто нині з автоматом
нам спокій береже
і захищає мене і маму, і сестру, і брата
велику нашу всю родину -
рідну, вільну Україну.
21 вересня - Міжнародний день Миру.
Миру в Україні – бути!
Миру хочуть добрі люди
І дорослі, і малі
Прагнуть миру на Землі!
Акція "Долоньки Миру"
Осінь – золота пора року, яка вражає око багатством кольорів та фантастичним поєднанням фарб. Яскраве розмаїття цієї пори року надихнуло учнів на створення чудових і оригінальних композицій, що і були представлені на виставці «Квітковий вернісаж» 15 вересня. Актовий зал школи наповнився казковими барвами та ароматами осені, і вже неможливо було пройти повз тієї краси! Кожна робота по-своєму вражала своєю фантазією і неповторністю та подарувала можливість ще раз насолодитися всією барвистістю красуні-осені! Всі композиції були з побажаннями Перемоги та процвітання Україні. Учнівське самоврядування школи обрали кращі композиції і визначили місця. Учасників виставки нагородили грамотами.
З метою роз'яснення учням правил поведінки під час повітряної тривоги, у разі знаходження вибухонебезпечних предметів чи у випадку пожежі, класні керівники провели "Єдиний урок з безпеки".